آموزش سئو و بهینه سازی

آموزش سئو، وبلاگ نویسی، بازاریابی اینترنتی و مبانی بازاریابی اجتماعی

آموزش سئو و بهینه سازی

آموزش سئو، وبلاگ نویسی، بازاریابی اینترنتی و مبانی بازاریابی اجتماعی

وان بلاگینگ وبلاگ ساده و محتوا محور برای آشنایی وبلاگ نویسان مبتدی و تازه وارد، ساخته شده است تا بتواند با کمک آموزش های تهیه شده توسط تیم مدیریت به آنها یاد بدهد چطور محتوای سبز را وارد وبلاگستان فارسی کنند.

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

از آنجا که میدانید، اگر مردم نتوانند وبسایت شما را در گوگل پیدا کنند، ممکن است که شما اصلا وجود نداشته باشید ! گوگل بزرگترین موتور جستجو است و شما ترافیک خالصی از آن میگیرید و این برترین وسیله برای ساختن وبسایتی محبوب است، یک وبلاگ، یک تجارت الکترونیک یا یک اپلیکیشن تحت وب بشوید. مشکل این است که ایندکس شدن وبسایت شما توسط گوگل به صورت صحیح و موثر یک کار ساده نیست. در زیر شما 4 نکته را یاد میگیرید که به شما در این کار کمک میکند.

مدیر عامل فعلی مایکروسافت، Satya Nadella در حال نوشتن کتابی درباره زندگی و راز موفقیت خودش است. او در این کتاب به موضوع جذاب چگونگی تغییر دنیای فناوری نیز پرداخته است. اسم این کتاب Hit Refresh است. انتظار می‌رود این کتاب در پاییز سال 2017 آماده برای فروش باشد. خود او میگوید که این کتاب یک دفترچه خاطرات نیست، و تنها «تغییر شکل» میتواند توصیفی از این کتاب باشد. 

او میگوید که این کتاب برای کارکنان شرکت و همچنین هر کاربری که از ویندوز استفاده میکند میتواند مفید باشد، این اولین کتابی است که مینویسد پس باید منتظر واکنش ها باشد و شاید در آینده کتاب های بیشتری از این مدیر ببینیم.